Profesjonalna pomoc prawna

w zakresie dochodzenia roszczeń

Gwarantujemy

 • Uczciwość

  Zależy nam na Państwa zaufaniu i owocnej współpracy, dlatego o wszelkich kosztach, związanych z naszymi usługami dowiedzą się Państwo już na pierwszym spotkaniu.

 • Elastyczność

  Zdajemy sobie sprawę, iż każdego dnia pochłonięci są Państwo wieloma obowiązkami dlatego dla Państwa wygody pracujemy popołudniami do późnych godzin wieczornych. W prostych sprawach świadczymy również pomoc prawną online.

 • Zaangażowanie w prowadzone sprawy

  W przypadku postępowań w sprawie odszkodowań komunikacyjnych, medycznych oraz z tytułu naruszenia autorskich praw majątkowych naszym wynagrodzeniem, poza niewielką zaliczką, jest wyłącznie premia od wywalczonej kwoty (success fee), dlatego mają Państwo gwarancję, że zależeć nam będzie na jak najkorzystniejszym rozstrzygnięciu. W pozostałych sprawach pozostajemy do Państwa dyspozycji do czasu zakończenia się postępowania.

 • Rzetelną ocenę prawną

  Poddajemy indywidualnej analizie nurtujący Państwa problem i uczciwie wskazujemy możliwe rozwiązania oraz stopień ryzyka. Zapewniamy, iż wspierał będzie Państwa prawnik, specjalizujący się w danej gałęzi prawa.

 • Prywatność

  Cenimy sobie wzajemne zaufanie, dlatego staramy się zapewnić Państwu komfortowe warunki rozmowy w naszej kancelarii. Zapewniamy, iż Państwa sprawą zajmować się będą prawnicy o nienagannej etyce zawodowej. Dbamy również w sposób szczególny o ochronę Państwa danych osobowych – nasz system informatyczny oraz środki ochrony zostały zaaprobowane przez Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

ScolaLegis Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza

Kancelaria ScolaLegis gwarantuje profesjonalną pomoc prawną w zakresie dochodzenia roszczeń. Dzięki stałej współpracy z prawnikami specjalizującymi się w różnych gałęziach prawa, możemy zapewnić kompleksową pomoc, dążąc do możliwie najkorzystniejszego z Państwa punktu widzenia rezultatu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką oraz zakresem świadczonych usług, a także publikacjami w dziale „Artykuły”, gdzie być może znajdą Państwo wskazówki, dotyczące Państwa sprawy.