Profesjonalna pomoc prawna

w zakresie dochodzenia roszczeń

Telefon

507 872 121

ScolaLegis Kancelaria Prawno-Odszkodowawcza, wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, oferuje świadczenie porad prawnych za pośrednictwem Internetu. Usługa porad, kierowana zarówno do osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, dotyczy prostych spraw, niewymagających bezpośredniego kontaktu z naszymi prawnikami i obejmuje przede wszystkim doradztwo oraz porady prawne w formie opinii, sporządzanie pism, umów i regulaminów.

W celu zlecenia nam zajęcia się Państwa sprawą należy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej (biuro@scolalegis.com), formułując odpowiednie zapytanie oraz, w razie konieczności, załączając odpowiednie dokumenty.

Na podstawie przesłanego zapytania oraz dokumentów dokonujemy wstępnej analizy prawnej oraz wyceny usługi, które przedstawiamy Państwu do akceptacji.

Zlecenie wykonujemy w uzgodnionym z Państwem terminie, wysyłając je na wskazany przez Państwa adres poczty elektronicznej, wraz z fakturą z siedmiodniowym terminem płatności.

Zachęcamy do stałej współpracy przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz mikroprzedsiębiorców, gwarantując ciągłość obsługi prawnej Państwa firmy.

W przypadku skomplikowanych porad zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Krakowie.