Profesjonalna pomoc prawna

w zakresie dochodzenia roszczeń

Konsultacje online to świadczona przez naszą kancelarię usługa, którą pragniemy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Mamy świadomość, iż Internet stanowi wspaniałe medium komunikacji i to właśnie tutaj, w pierwszej kolejności, szukacie Państwo odpowiedzi na nurtujące pytania prawne, dlatego nie widzimy powodu, by nie korzystać z niego również w przypadku doradztwa prawnego w prostych sprawach, niewymagających bezpośredniego kontaktu.

Dotyczy to zwłaszcza krótkich konsultacji prawnych, przygotowywania pojedynczych pism, opinii prawnych lub analizowania dokumentów, w tym umów i regulaminów.

Największą zaletą usługi online jest pewność, iż została ona zrealizowana specjalnie dla Państwa, zgodnie z aktualnym, zmieniającym się przecież dynamicznie, stanem prawnym i przez doświadczonych i kompetentnych prawników. Wszystko bez konieczności wychodzenia z domu i przez Internet.

Zachęcamy również do zapoznania się z zakładką „Artykuły”, gdzie znajdziecie Państwo publikacje z zakresu naszych specjalizacji.

Aby skorzystać z doradztwa prawnego online wystarczy wysłać do nas na adres biuro@scolalegis.com zapytanie i krótki opis sprawy, a w razie konieczności również skany dokumentów. W ciągu 24 godzin nasi prawnicy dokonają wstępnej analizy prawnej oraz wyceny usługi. Po jej akceptacji przez Państwa, zabierzemy się do pracy.

Zlecenie wykonujemy w umówionym terminie, przesyłając je na adres Państwa poczty elektronicznej.

Usługa Porady prawne online kierowana jest przez nas zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców, prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą nie tylko na terenie Krakowa, ale i całej Polski.

W przypadku bardziej skomplikowanych spraw, zapraszamy do umówienia się na spotkanie w naszej Kancelarii.